Nasi Eksperci

Nasi eksperci stanowią fundament naszej organizacji. Dobieramy  wyjątkowych specjalistów, którzy łączą wiedzę, doświadczenie i pasję. Dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości oraz dostarczać innowacyjne rozwiązania na rzecz naszych klientów.

Radosław Kłapacz

Absolwent „National Apprenticeship in Professional Cookery” poziom 6 FETAC na MTU Bishopstown Campus w Cork w Irlandii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich krajach jak Irlandia, Francja czy Szwecja.


Od 2019 roku w swojej firmie Chef Service wciela się w rolę instruktora oraz doradcy kulinarnego, gdzie dzieli się swoją wiedzą z uczestnikami podczas warsztatów, pokazów czy szkoleń gastronomicznych.

Jako fundator w Fundacji PrzyGotujmy zajmuje się promocją produktów regionalnych, tradycji kulinarnych oraz ekologii regionalnej podczas realizowania wielu projektów dla społeczności lokalnej.

Jest członkiem europejskiego stowarzyszenia EURO TOQUES POLSKA zrzeszającym kucharzy z całej Polski, gdzie zgodnie z kodeksem stowarzyszenia wszyscy szefowie kuchni propagują zdrową żywność przyrządzoną w oparciu o składniki najwyższej jakości, propagują żywność naturalną i tradycyjne przepisy, podkreślając tym samym zróżnicowanie kulinarnego dziedzictwa europejskiego, dbają o podtrzymanie wytwarzania produktów regionalnych oraz dzielą się swoim najlepszymi doświadczeniami w ramach swojej organizacji.