Nasi Eksperci

Nasi eksperci stanowią fundament naszej organizacji. Dobieramy  wyjątkowych specjalistów, którzy łączą wiedzę, doświadczenie i pasję. Dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości oraz dostarczać innowacyjne rozwiązania na rzecz naszych klientów.

Marcin Capała

Dyrektor Gastronomii z Pasją do sztuki Gościnności. Restaurator z wieloletnim doświadczeniem.

Marcin Capała to osoba, której serce bije rytmem kulinarnego świata. To człowiek, który poświęcił niezliczone godziny na doskonalenie swoich umiejętności i zdobywanie kwalifikacji, stawiając sobie za cel osiągnięcie mistrzostwa w dziedzinie gastronomii.

Marcin Capała jest specjalistą od zarządzania gastronomią, obsługi Gości. Jego wiedza i doświadczenie pozwala na głębokie zrozumienie świata HoReCa.

Dzięki swoim wieloletnim szkoleniom i nieustannej pasji do doskonalenia, Marcin doskonale rozumie, jak stworzyć miejsce na najwyższym poziomie.

Jego szeroka wiedza i umiejętności w dziedzinie gastronomii i enologii są nieocenione przez Gości, którzy odwiedzają miejsce, które prowadzi. Dla Marcina Capały, kuchnia to sztuka, a jego pasja i zaangażowanie sprawiają, że jego restauracja to miejsce, gdzie każdy posiłek to prawdziwe kulinarne arcydzieło