loader image

Tomasz Witek – Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze

Szkolenia Sprzedażowe

Szkolenia skierowane są dla właścicieli mikro, małych i średnich firm, sprzedawców, handlowców, konsultantów, przedstawicieli handlowych oraz pozostałych pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż towarów i usług.
Z przedstawionej wiedzy mogą również skorzystać pracownicy odpowiedzialni za bezpośrednią obsługę klientów i kontakty biznesowe, prowadzone również telefonicznie. Usługi są odpowiednie także dla osób zainteresowanych nabyciem kompetencji z zakresu wywierania wpływu.

Sprzedaż Proaktywna

Dołącz do naszego kursu w zakresie sprzedaży proaktywnej, gdzie zdobędziesz praktyczne kompetencje sprzedażowe, nauczysz się efektywnie komunikować i nawiązywać wartościowe relacje biznesowe, wszystko z myślą o zoptymalizowaniu procesu sprzedaży oraz zwiększeniu przychodów firmy. Uczestnictwo w szkoleniu przyczyni się również do Twojego osobistego rozwoju jako profesjonalisty w dziedzinie sprzedaży.

Etyczne Reguły Wywierania Wpływu w Sprzedaży

Weź udział w szkoleniu z perswazji i technik wpływania na innych! Naucz się skutecznie przekonywać klientów do zakupu, budować trwałe relacje biznesowe i rozwijać umiejętności komunikacyjne. Poznaj różnicę między wpływem społecznym a psychomanipulacją. Zdobądź narzędzia niezbędne w pracy z klientami.

Telesprzedaż

Udoskonal swoje umiejętności w zakresie rozmów telefonicznych! Naucz się angażować klienta, zwiększać szanse na sprzedaż i efektywnie odpowiadać na obiekcje. Zdobyte kompetencje pomogą w budowaniu długotrwałych relacji z klientami i skutecznym finalizowaniu transakcji. Znajdź rozwiązania, a nie skupiaj się na problemach.