Po co iść na szkolenia?

Wśród większości pracowników zgłoszonych przez pracodawców na szkolenia pojawia się niepewność oraz strach przed tym, co będzie się na nim działo. Ci sami uczestnicy, wychodząc ze szkoleń posiadają o nich całkiem inne wyobrażenie oraz wielką chęć ponownego udziału. Dlaczego?

Pracownicy zazwyczaj nie zdają sobie sprawy z wartości przekazywanej na szkoleniu oraz jego formie. Wyobrażają sobie zajęcia szkolne, prowadzącego w roli nauczyciela a ćwiczenia wykonywane podczas zajęć jako niezwykle trudny test do przejścia. Uwaga – jest całkiem odwrotnie ???? Podczas zajęć teoretycznych takich jak komunikacja, sprzedaż, social media, sommalier, obsługa bankietów, obieramy luźną formę prowadzenia zajęć z przestrzenią do wypowiedzi oraz przemyśleń. Stosowane przez nas ćwiczenia, w których grupa zdobywa punkty oraz nagrody, angażują uczestników do zdrowej rywalizacji oraz zabawy. Podczas zajęć praktycznych w szkoleniach zawodowych takich jak kucharstwo czy cukiernictwo udział w zajęciach to czysta przyjemność. Uczestnicy w praktyce przygotowują dania oraz desery pod okiem profesjonalistów.

Szkolenia u Pana Tomasza były bardzo profesjonalnie i ciekawie prowadzone, ogromna wiedza prowadzącego, ale przekazana w sposób kreatywny, wciągający do brania udziału. Bogaty program szkoleniowy, a przy tym zabawy rozluźniające, które nie wprowadzały tylko suchej teorii. Wyjaśnienie technik i ćwiczenie ich w praktyce. Analiza naszych umiejętności. jest super prowadzącym. Z pewnością jeszcze wezmę udział w tego typu szkoleniach. ~ Natalia

Większość pracowników posiada przekonanie o stabilności swojego doświadczenia i wystarczających umiejętnościach. Popadając w rutynę codziennej pracy, tracą jednak zaangażowanie i motywację do rozwoju. Częstą sytuacją w firmie jest to, że któryś z działów utyka lub zaczyna mieć mniejsze obroty. Firma zamiast rozwijać się, stoi w miejscu przez drobne mikropęknięcia. Najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców jest szkolenie, które pozwala zebrać pracowników w grupie, zbadać potrzeby firmy oraz pod okiem profesjonalisty wysłuchać kompleksowej wiedzy w danym obszarze. Uczestnicy dzięki temu nabierają tępa, mobilizacji i przede wszystkim chęci do ‘’dania z siebie więcej’’.

‘’…To szkolenie było dla mnie inspiracją, zachęceniem do nowych działań i poszukiwania kolejnych dróg i rozwiązań. No i jednocześnie takie spotkanie jest świetną okazją do integracji zespołu dzięki zgraniu i pracy w dobrej atmosferze’’ ~ Marta

Jako Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze łamiemy stereotypy o nudnych szkoleniach. ????  Chcemy zaprosić wszystkich do aktywnego rozwoju oraz zaangażowania.