Dofinansowania od 80 do 100% dla firm z Podhala. Ostatnie dni naboru!

Przedsiębiorcy z powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego, ale również nowosądeckiego oraz limanowskiego, mogą skorzystać aż z 80 do 100% dofinansowania na szkolenia.

Dlaczego warto?

W obecnym czasie firmy większość firm planuje powrót na rynek po długim zamknięciu lub funkcjonuje w reżimie sanitarnym. Aby podnieść jakość świadczonych usług, zmotywować zespół do efektywnej pracy lub na nowo wdrożyć swoich pracowników w poprawną obsługę klienta, warto skorzystać z oferty szkoleń. Najlepszą okazją, pozwalającą przedsiębiorcy na tego typu działanie, jest obecny projekt, w którym firma zatrudniająca do 9 osób, może uzyskać 100% dofinansowania.

Nie ponosząc żadnych kosztów firma jest w stanie podnieść zyski w przedsiębiorstwie, poprzez wykwalifikowaną kadrę. Dla każdego z uczestników przeznaczony jest certyfikat, potwierdzający nabycie kompetencji oraz ukończenie szkolenia.

Kto może skorzystać?

Firmy zatrudniające od 1 do 9 osób mogą uzyskać aż 100% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Firmy zatrudniające powyżej 10 osób mogą uzyskać 80% dofinansowania.

Jako Biznesowe Centrum Szkoleniowo – Doradcze Tomasz Witek prowadzimy kompleksową obsługę, poczynając od wsparcia w pozyskaniu dofinansowania dla firmy, aż do realizacji szkolenia oraz jego rozliczenia. Zajęcia realizowane są w ramach takiej tematyki jak:

  • Sprzedaż w kanale B2B, B2C – dowiesz się jak skutecznie obsłużyć klienta, przeprowadzić rozmowę sprzedażową oraz jak ją sfinalizować
  • Kucharz – przygotowany program kucharski pod pensjonaty oraz restauracje pozwoli podczas zajęć praktycznych poznać nowe przepisy oraz wprowadzić do menu nowe zastosowania i smaki
  • Profesjonalna obsługa eventów/bankietów – twój zespół dowie się jak doskonale obsłużyć większą ilość gości oraz poprawnie zorganizować cały bankiet lub imprezę okolicznościową
  • Cukiernik – to szkolenie, w którym podczas zajęć praktycznych opracowane zostaną od upieczenia aż do dekoracji na talerzu nowoczesne formy ciast i deserów restauracyjnych
  • Sommelier – poznaj rodzaje win, prawidłowy sposób ich prezentacji oraz doskonały serwis
  • Social media – jak tworzyć profil firmowy, posty oraz reklamę na Facebooku? – to tematy, które zostaną szeroko opracowanena szkoleniu social media

Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie, co pozwoli maksymalnie zwiększyć szanse na jego otrzymanie. W ubiegłym roku, współpracując z naszą firmą, z powyższego projektu i szkoleń skorzystało ponad 30 przedsiębiorstw z Podhala.

Jak wyglądają szkolenia?

Zajęcia trwają trzy dni i prowadzone są na Podhalu, a do każdego szkolenia posiadamy specjalnie przygotowany program. W zależności od wybranego szkolenia, uczestnicy aktywnie biorą udział w ćwiczeniach oraz zdobywają wiedzę od profesjonalistów.

Jesteśmy wiarygodną firmą szkoleniową z Podhala, która posiada certyfikat MSUES, który świadczy o jakości prowadzonych przez nas usług. Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki czemu gwarantowana jest fachowa wiedza i profesjonalny przebieg szkolenia.

Jak się zgłosić?

Skontaktuj się z naszą firmą, a dowiesz się, jakim dysponujemy programem na wybrane przez Ciebie szkolenie. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie działania, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz otrzymać dofinansowanie. Nie czekaj! Nabór trwa do 10.02.2021.