Dofinansowania 80-100% dla firm z powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego.

Mieszkańcy powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego, nowosądeckiego i limanowskiego mogą skorzystać z 80-100% dofinansowania dla swoich firm na szkolenia.

Firmy zatrudniające do 1-9 osób mogą uzyskać 100% dofinansowania na szkolenia dla pracowników. Firmy zatrudniające powyżej 10 osób mogą uzyskać 80% dofinansowania.

Jako Biznesowe Centrum Szkoleniowo Doradcze Tomasz Witek w ramach tego projektu prowadzimy kompleksową obsługę poczynając od pozyskania dofinansowania dla firmy, aż do realizacji szkolenia w zakresie:

  • Kucharz
  • Profesjonalna obsługa eventów/bankietów
  • Cukiernik
  • Sprzedaż w kanale B2B, B2C
  • Sommalier
  • Social media

Korzystając z naszych usług, bezpłatnie pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie co pozwoli maksymalnie zwiększyć szanse na jego otrzymanie. W ubiegłym roku współpracując z naszą firmą z powyższego projektu i szkoleń skorzystało 30 przedsiębiorstw z Podhala.

Dlaczego warto przeszkolić pracowników?

W obecnym czasie firmy planują powrót na rynek po długim zamknięciu lub funkcjonują w reżimie sanitarnym. Aby podnieść jakość świadczonych usług, zmotywować zespół do efektywnej pracy lub na nowo wprawić się w poprawną obsługę klienta, zalecamy kierować pracowników na szkolenia. Najlepszą okazją pozwalającą przedsiębiorcy na tego typu działanie jest obecny projekt, w którym firma zatrudniająca do 9 osób, może uzyskać 100% dofinansowania. Nie ponosząc żadnych kosztów firma jest w stanie podnieść zyski w przedsiębiorstwie poprzez wykwalifikowaną kadrę. Dla każdego z uczestników przeznaczony jest certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji oraz ukończenie szkolenia.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem jest wspaniałym mówcą. Polecam każdej firmie, która chce inwestować w swoich pracowników. ~ mówi Iwona, uczestniczka projektu.

Jak wyglądają szkolenia?

Jesteśmy wiarygodną firmą szkoleniową z Podhala, która posiada certyfikat MSUES, który świadczy o jakości prowadzonych przez nas usług. Współpracujemy z profesjonalistami, dzięki czemu gwarantowana jest fachowa wiedza.  

3 dniowe zajęcia w ramach dofinansowania prowadzone są na Podhalu, a do każdego posiadamy szczególnie przygotowany program. W zależności od wybranego szkolenia, uczestnicy aktywnie biorą udział w ćwiczeniach oraz zdobywają wiedzę od profesjonalistów. 

Duża wiedza, umiejętność jej przekazania oraz miła atmosfera na zajęciach to główne zalety szkolenia. Pozwoliło mi ono spojrzeć na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy. Skłania do dużego rozwoju osobistego i zawodowego. polecam  ~ zarekomendowała Gosia, uczestniczka szkoleń Tomasza Witka.

Jak się zgłosić?

Należy skontaktować się z naszą firmą, dzięki czemu dowiesz się jakim dysponujemy programem na wybrane przez Ciebie szkolenie. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie działania co pozwoli zaoszczędzić czas oraz otrzymać dofinansowanie. Nabór trwa do 03.02.2021.