5 Korzyści Szkoleń dla Pracowników

 W obecnych czasach pracownicy są na miarę złota, niestety często bywa, że brak im odpowiednich kompetencji. Z pewnością każdy pracodawca chciałby posiadać doskonałą i wykwalifikowaną kadrę, dlatego też warto nie tylko uczyć, ale pogłębiać wiedzę zatrudnianych osób.

Kształcenie pracowników to podstawa w poprawnym i dobrym funkcjonowaniu firmy. Aby każdy zatrudniony czuł się pewnie na swoim stanowisku, musi nie tylko wiedzieć jak posługiwać się swoimi narzędziami pracy, ale również jak dobrze obsłużyć, sprzedać i pomóc klientowi. Często nie zdajemy sobie sprawy, jakiej wiedzy oraz praktyki potrzebujemy, aby dobrze obsłużyć klienta.

Dlaczego warto więc przeszkolić swoją kadrę?

  • Motywacja – jeśli pracownik posiada mocne kompetencje, warto zadbać o to, aby je uaktualnić. Uczestnictwo w szkoleniach wnosi nową energię, wiedzę oraz motywuje pracownika do starań i efektywnej pracy
  • Wymiana doświadczeń – na szkoleniach pracownik ma możliwość skonfrontowania swojego stylu pracy z innymi uczestnikami, wymiana doświadczeń teoretycznych oraz praktycznych pozwala na inne zobrazowanie swojej pracy
  • Zadowolenie klienta – podnosząc kompetencje uczestników, podwyższamy standard obsługi klienta. Warto zauważyć, że szkolenia przekładają się w dużej mierze na jakość firmy, obsługę oraz zysk, a nie ma nic lepszego dla właściciela niż idealnie obsłużony oraz zadowolony klient.
  • Strategia rozwoju firmy – każdą firmę należy intensywnie rozwijać i piąć w górę. Swoim klientom proponujemy usługi, które są najlepsze, jednak warto dodawać nowe, zaskakiwać. Zadowolony klient wróci, aby spróbować/kupić coś nowego. Szkolenia pozwalają na poznanie nowych i ciekawych zastosowań w swoim fachu.
  • Pewność siebie – pracownik, mając niskie wykształcenie oraz kompetencje posiada trudność w podejmowaniu decyzji. Posiadając wiedzę pracownik czuje się pewniejszy na swoim stanowisku. Posiada motywacje oraz przekonanie, że znajduje się w prawidłowym miejscu

Jako Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze Tomasz Witek pomożemy Ci uzyskać od 80-100% dofinansowania na szkolenie. Obecnie trwa nabór na szkolenia:

  • Sprzedaż w kanale B2B, B2c
  • Kelner
  • Kucharz
  • Cukiernik

Koniec naboru: 16.10.2020

Firmy z powiatu nowotarskiego zatrudniające do 9 osób mogą uzyskać 100% dofinansowania, firmy zatrudniające 10 osób oraz powyżej mogą uzyskać 80% dofinansowania.

Nasza firma prowadziła profesjonalne szkolenia z wyżej wymienionych zakresów dla topowych firm oraz restauracji w Małopolsce. Nie czekaj i zgłoś swoją firmę na szkolenie oraz napisz lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej. Nasza firma pomoże Ci z uzyskaniem dofinansowania.

Śledź naszą stronę, gdzie najdziesz aktualne nabory: fb: TomaszWitekTrener, www.dotacjemalopolska.pl